Serwis laptopów
Pomoc przy przenośnych komputerach


Jako profesjonalna firma informatyczna oferujemy klientom serwis laptopów. Małe, przenośne komputery zdominowały na przykład rynek urządzeń dla pracowników. Wygoda w ich obsługiwaniu i prostota w przenoszeniu z miejsca na miejsce decydują o tym, że wielu pracodawców decyduje się właśnie na ten typ urządzenia przy wyposażaniu podwładnych. Świadcząc usługi informatyczne klientom indywidualnym, a także wykonując zlecenia w ramach umowy obsługi informatycznej niejednokrotnie mieliśmy okazję poszerzyć wiedzę na temat tego typu urządzeń przez naprawę kolejnego modelu. Dzięki zdobytym kompetencjom bez obaw podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanej naprawy laptopa.

Oferowane przez nas usługi informatyczne w zakresie serwisu laptopów obejmują wiele czynności. Zajmujemy się na przykład wymianą zintegrowanej pamięci, programowaniem i wymianą układów BIOS, mikrokontrolerów, a także na przykład wymianą lub naprawą matryc LCD. Postaramy się pomóc Państwu bez względu na rodzaj usterki. Nasze usługi informatyczne dotyczą zarówno elementów mechanicznych (touchpady, klawiatury itp.), jak i cyfrowych.

Dynamiczny rozwój rynku komputerów przenośnych sprawia, że zapotrzebowanie na profesjonalne usługi serwisowe stale rośnie. Jesteśmy jednym z niewielu serwisów, który nie ogranicza się do wymiany uszkodzonych komponentów, lecz zagłębił się w tajniki elektroniki komputerowej, tym samym ograniczył koszty napraw. Świadczymy skuteczne usługi z zakresu:

 • naprawa, regeneracja wyprowadzeń układów BGA tzw. reballing;
 • wymiana układów SMT, PTH, BGA (mostki północne, południowe, graficzne);
 • programowanie i wymiana układów BIOS, mikrokontrolerów;
 • wymiana kontrolerów LAN, PCMCIA, RS232;
 • naprawy obwodów zasilania, ładowania;
 • wymiana zintegrowanych pamięci;
 • wymiana portów USB, PCMCIA, AC-IN, AUDIO, D-SUB;
 • wymiana/naprawa banków pamięci, cpu socket, miniPCI;
 • naprawy połączeń (ścieżek) na płytach wielowastwowych;
 • wymiana/naprawa matryc LCD;
 • wymiana/naprawa przetwornic napięcia;
 • modernizacje notebooków (rozbudowa RAM, wymiana hdd, CPU, itp.);
 • wymiany uszkodzonych elementów obudów;
 • wymiana i naprawa urządzeń sterujących: klawiatury, touchpady;
 • odzyskiwanie i bezpowrotnego usuwania danych.

Specjalizujemy się w naprawach: monitorów, laptopów, płyt głównych, kart graficznych, komputerów stacjonarnych PC, zasilaczy komputerowych, zasilaczy awaryjnych UPS oraz elektroniki dla przemysłu.

Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii SMD oraz BGA firmy PACE Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy, maszynę do Rebollingu oraz doskonale wyszkolony personel.
Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi.
Z naszych usług korzystają szpitale, banki, firmy, instytucje oraz osoby prywatne. Naprawiamy wszystkie marki monitorów, laptopów, komputerów stacjonarnych oraz modułów elektroniki przemysłowej obecnych na rynku.

Od początku działalności staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Z myślą o Państwa wygodzie chcielibyśmy zaproponować serwisowanie sprzętu komputerowego oraz przemysłowego. Naprawialność monitorów oraz zasilaczy wynosi 98%, natomiast płyt kart, laptopów oraz pozostałego sprzętu jest uzależniona od dostępności części na rynku i wynosi około 95%. Naprawy wykonywane przez naszą firmę pozwolą Państwu na spore oszczędności czasu i pieniędzy. W wielu przypadkach za problemy związane z działaniem sprzętu odpowiedzialne są drobne usterki które jesteśmy w stanie usunąć niewielkim kosztem. Skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego pozwoli Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać sprzęt do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jego poprawnym działaniem. Jesteśmy gotowi podpisać stałą umowę na konserwację oraz naprawy sprzętu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i czekamy na wszelkie propozycje i uwagi.
Przy stałej współpracy zapewniamy wysokie rabaty, oraz odroczone terminy płatności.!!!
UWAGA na naprawiany sprzęt udzielamy do roku gwarancji

Poniżej przedstawiamy galerię z naszej pracowni:


Dokumenty Serwisu: